EN
Jméno:Tomáš Jeziorský
Bydliště:Ústí nad Labem / Orlová
Věk:25 let
CV:CV.pdf
E-mail:Tomas.Jeziorsky [gmail.com]
Zájmy:Matematika, Informační bezpečnost

O mně

Jsem bývalým studentem oborů Obecná matematika a Matematické metody informační bezpečnosti Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze, současným studentem oboru Matematická informatika Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

V matematice jako takové jsem našel zalíbení už v raném dětství. Později se ukázalo, že mé sympatie patří zejména odvětvím algebry a teorie čísel, což již k oblastem jako jsou kryptologie nemělo daleko. I přesto však je ve srovnání s matematikou informační bezpečnost mým poměrně novým koníčkem.

Kromě zmiňovaných se ve svém volném čase také věnuji sportu – rád tančím, hraji mimo jiné volejbal a basketbal, rád jezdím na kole a chodím po horách. Záliba v turistice zřejmě napověděla, že mám rád přírodu. I jen krátký občasný pobyt uprostřed člověkem neposkvrněných hor mi pomáhá načerpat ztracenou energii a zrelaxovat mé stresujícím velkoměstským životem vyčerpané tělo.

A mimo všechny tyto záliby a aktivity ještě také moc rád vařím :-).

Motto, jímž se řídím:

„I do not think much of a man who is not wiser today than he was yesterday.“
[A. L.]


O mých stránkách

Tyto stránky byly původně vytvořeny jako reakce na mou neukojenou neutuchající touhu šířit své nabyté vědomosti. Mimo to také doučuji matematiku a jsem aktivním přispěvatelem na několika internetových diskusích, avšak ani obojí dohromady mi nedávalo dostatečné množství volnosti, abych mohl s okolím sdílet informace týkající se témat, která mě zajímají.

Hlavní náplní těchto stránek je můj osobní blog na témata týkající se (nejen) matematiky, programování a informační bezpečnosti. Dále pečlivě vybíraný a neustále rostoucí seznam odkazů na zajímavé stránky nebo samostatná stránka věnovaná hře Unreal Tournament. Výčet samozřejmě není kompletní a nové sekce budou i nadále přibývat.


Tyto stránky jsou optimalizovány pro Firefox 3.6

XHTML 1.0

Pro upřesnění, stránky jsou validní XHTML 1.0, měly by se tedy zobrazovat bez problémů ve všech moderních prohlížečích. Toto doporučení je zde jen pro uživatele zastaralých prohlížečů, jako je IE 6, v nichž se stránky správně nezobrazují a velmi pravděpodobně ani nikdy nebudou.

CSS

Současná verze těchto webových stránek je 3.1.
Pro zájemce o jejich květnatou minulost mohu doporučit můj nejen o ní pojednávající článek.

Copyright © 2010 – 2013 Tomáš Jeziorský