EN

Vítejte na mých osobních stránkách!

Tyto stránky jsou odrazem mých školních či volnočasových aktivit, jsou tedy určeny (nejen) těm návštěvníkům, kteří se věnují podobným aktivitám a shánějí v jejich rámci nějaké rozšiřující informace, ať už formou článku nebo vhodného odkazu.
Pokud sdílíte mé nadšení z matematiky, informační bezpečnosti a jim příbuzných témat, pak jste srdečně vítáni.


Novinky – archiv

Informační server SOOM.cz si vás dovoluje pozvat na Hacking & IT security konferenci s podtitulem Hacking z různých perspektiv, která se bude konat ve čtvrtek 2. února 2012 v prostředí konferenčních prostor pražského hotelu Michael.
Vedle etických hackerů nebo předních odborníků na malware a kryptologii vystoupí na konferenci také zástupci z řad Policie ČR, práva a zástupce největšího českého portálu Seznam.cz. Pro více informací či rezervaci místa pokračujte na stránku s oficiální pozvánkou.

Prosinec 18, 2011 | Blog » IT bezpečnost

Výzva GCHQ: Can you crack it?

Britské vládní komunikační ústředí před několika dny vyhlásilo kryptoanalytickou soutěž s poutavým názvem Can you crack it? (Dokážeš to rozluštit?) určenou pro všechny nadějné počítačové experty, kteří mají zájem přijmout jejich výzvu.
Ať už tajně sníš o práci na pozici specialisty na počítačovou bezpečnost, nebo jen rád luštíš šifry, neváhej. Soutěž je časově omezená a trvá pouze do 12. prosince. Více »

Prosinec 05, 2011 | Blog » Programování

Historie a současnost mých webových stránek

K oslavám každé nové kapitoly nějakého projektu by mělo patřit i krátké melancholické zavzpomínání nad tím, co jí předcházelo. Pojďme tedy nahlédnout, jaký příběh minulosti tyto stránky skrývají. Je pravdou, že pro rychlý rozvoj projektu není vhodné příliš hledět zpět, ale věřím, že toto letmé povzdechnutí si nejen já za několik let rád přečtu a připomenu, jak to vše začalo. Více »

Červen 22, 2011 | Blog » Ostatní

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl mých stránek čas.
A to opravdu, pan Mácha se v mé lehce pozměněné verzi jeho básně nemýlil – od prvního krůčku, kdy jsem do vyhledávače zadal frázi „What is CSS?“, již uběhlo téměř 10 měsíců.
A tak jsem dne 1. května 2011 místo rozkvetlých třešní hledal poslední nedostatky ve svém CSS souboru, abych mohl v takto magickém datu zveřejnit první oficiální verzi svých webových stránek.
Díky, že jste věnovali čas jejich návštěvě.

Květen 01, 2011 | Novinky
« Předchozí
1 2
Copyright © 2010 – 2013 Tomáš Jeziorský